Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

среда, 29 сентября 2010 г.

„БібліоІнтернет” працює у Балківській сільській бібліотеці29 вересня 2010 року о 12-00 в Балківській сільській бібліотеці Барського району Вінницької області відбулося відкриття „БібліоІнтернету” - нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет в рамках програми „Бібліоміст”.  
Барська районна бібліотека, Барська дитяча бібліотека та  4 сільські бібліотеки: Балки, Верхівка, Мигалівці та Міжлісся стали переможцями першого раунду конкурсу „Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету”, метою якого була підтримка ініціативних публічних бібліотек у впровадженні на їх базі нових бібліотечних послуг для користувачів з використанням вільного доступу до Інтернету. Конкурс проводився програмою „Бібліоміст”, що адмінструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс. 

Бібліотеки-переможці отримали для реалізації проекту набір обладнання (всього 15 комп’ютерів та 4 принтери і сканери). Доставка та встановлення обладнання, а також інсталяція програмного забезпечення оплачена програмою. 

В підготовці приміщення  „БібліоІнтернету” до прийому техніки активну участь взяла Балківська сільська  рада. Інформаційну підтримку надали Барська районна  бібліотека та Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва, на базі якої в обласному тренінговому центрі бібліотекарі сільських бібліотек-переможниць пройшли тренінги з основ роботи на ПК та Інтернет. Відтепер сільські бібліотекарі презентуватимуть своїй громаді нові можливості у різних сферах життя за допомогою Інтернет. 

З впровадженням вільного  доступу  до Інтернету  бібліотека отримає додаткові  комунікаційні та інформаційні  можливості,нові методи й  користування пошуку, критерії  відбору необхідної  інформації. Студенти та учні використовуватимуть Інтернет  для пізнавального розвитку, а громада знаходитиме інформацію на вирішення повсякденних проблем, знайомитиметься з актуальними новинами.             

Контакти: Вінницька обл., Барський р-н, с.Балки, вул. Леніна, 32

               бібліотека   Галина Пальонко   Тел. 2-10-38   E-mail : Balki_lib@i.ua 

***********************************************

“Бібліоміст” — партнерська робота IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс. 

“Бібліоміст” співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними і місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій.

Детальніше на веб-сайті http://bibliomist.org 

Комментариев нет:

Отправить комментарий