Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

среда, 27 октября 2010 г.

Центр нових бібліотечних послуг „Бібліо-Інтернет” працюватиме у Василівській сільській бібліотеці-філії

27 жовтня 2010 року о 11-00 в Василівській сільській бібліотеці - філії Тульчинського району Вінницької області відкрився центр нових бібліотечних послуг „Бібліо-Інтернет” в рамках програми „Бібліоміст”.


Тульчинська районна бібліотека та 4 сільські бібліотеки-філії: Тиманівка, Кирнасівка, Нестерварка та Василівка стали переможцями конкурсу „Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету”, метою якого була підтримка ініціативних публічних бібліотек у впровадженні на їх базі нових бібліотечних послуг для користувачів з використанням вільного доступу до Інтернету. Конкурс проводився програмою „Бібліоміст”, що адмінструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс.

Бібліотеки-переможці отримали для реалізації проекту набір обладнання (всього 15 комп’ютерів та 4 принтери і сканери). Доставка та встановлення обладнання, а також інсталяція програмного забезпечення оплачена програмою.

В підготовці приміщення „Бібліо-Інтернету” до прийому техніки активну участь взяли Заозернянська сільська рада та територіальна громада, голова Тульчинського земляцтва Василь Подолян. Інформаційну підтримку надали Тульчинська районна бібліотека та Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва, на базі якої в обласному тренінговому центрі бібліотекарі сільських бібліотек-переможниць пройшли тренінги з основ роботи на ПК та Інтернет. Відтепер сільські бібліотекарі презентуватимуть своїй громаді нові можливості у різних сферах життя за допомогою Інтернет.

Відкриття таких послуг в бібліотеці дає можливість сільському жителю навчитися комп’ютерної грамотності. Жителі отримають вільний доступ до глобальної інформаційної мережі , що забезпечить можливість отримання інформаційних ресурсів, особливо студентами, учителями, працівниками садового господарства. Вчителі зможуть вільно розміщувати публікації через власний електронний депозитарій чи створені електроні журнали відкритого доступу. Місцеве населення заощадить на витратах для передплати періодичних видань, тому що зможе користуватись через Інтернет електронними виданнями.

Контакти: Вінницька обл..,Тульчинський р-н., с.Василівка, вул. Кірова, 29
e-mail: vasylivkalibrary@mail.ru@
***********************************************
“Бібліоміст” — партнерська робота IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс.

“Бібліоміст” співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними і місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій.

Детальніше на веб-сайті http://bibliomist.org

Комментариев нет:

Отправить комментарий