Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

четверг, 25 ноября 2010 г.

Центр нових бібліотечних послуг „Бібліо-Інтернет" працюватиме у Тульчинській центральній районній бібліотеці

25 листопада 2010 року о 11-00 в Тульчинській центральній районній бібліотеці Вінницької області розпочнеться відкриття центру нових бібліотечних послуг „Бібліо-Інтернет" в рамках програми „Бібліоміст".


Тульчинська районна бібліотека та 4 сільські бібліотеки-філії: Тиманівка, Кирнасівка, Нестерварка та Василівка стали переможцями конкурсу „Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету", метою якого була підтримка ініціативних публічних бібліотек у впровадженні на їх базі нових бібліотечних послуг для користувачів з використанням вільного доступу до Інтернету. Конкурс проводився програмою „Бібліоміст", що адмінструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс.

Бібліотеки-переможці отримали для реалізації проекту набір обладнання (всього 15 комп'ютерів та 4 принтери і сканери). Доставка та встановлення обладнання, а також інсталяція програмного забезпечення оплачена програмою.

В підготовці приміщення „Бібліо-Інтернету" до прийому техніки активну участь взяли Тульчинська районна державна адміністрація, Тульчинська районна рада, Тульчинська міська рада та територіальна громада, відділ культури та туризму Тульчинської РДА голова Тульчинського земляцтва Василь Подолян. Інформаційну підтримку надали Тульчинська районна бібліотека та Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. КАТІмірязєва, на базі якої в обласному тренінговому центрі бібліотекарі сільських бібліотек-переможниць пройшли тренінги з основ роботи на ПК та Інтернет. Відтепер сільські бібліотекарі презентуватимуть своїй громаді нові можливості у різних сферах життя за допомогою Інтернет.

Відкриття таких послуг в бібліотеці дає можливість сільському жителю навчитися комп'ютерної грамотності. Жителі отримають вільний доступ до глобальної інформаційної мережі, що забезпечить можливість отримання інформаційних ресурсів, особливо студентами, учителями, працівниками садового господарства. Вчителі зможуть вільно розміщувати публікації через власний електронний депозитарій чи створені електроні журнали відкритого доступу. Місцеве населення заощадить на витратах для передплати періодичних видань, тому що зможе користуватись через Інтернет електронними виданнями.

Контакти: Вінницька обл. м.Тульчин, вул. Незалежності, 8


******************* *************** ***** ***** ***
"Бібліоміст" — партнерська робота IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс.

"Бібліоміст" співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними і місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій. 

Детальніше на веб-сайті http://bibliomist.org

Комментариев нет:

Отправить комментарий