Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

понедельник, 2 июня 2014 г.

Приєднуємося до Бібліотечного WikiDay!

Програма "Бібліоміст" запрошує долучитися до WikiDay - фінального конкурсу в рамках проекту "Вікіпедія"! 
Пропонується застосувати набуті знання зі створення вікі-статей, а також поділитися знаннями про свій регіон у всесвітньо відомій онлайн-енциклопедії в рамках конкурсу WikiDay.
Бібліотеки можуть долучитися до нього, надавши можливість створення вікі-статей на комп'ютерах, доступних для загального користування у бібліотеках протягом одного дня, адже  у кожному регіоні України, у кожному місті, селі, у кожному районі є свої цікаві історії, пам'ятки культури, визначні місця, свої міфи і легенди, свої герої. WikiDay - це шанс поділитися знаннями про такі особливості з усім світом, скориставшись універсальним інструментом поширення інформації - ресурсом Вікіпедія. Чи можна обрати для проведення такого заходу місце більш доцільне, ніж бібліотека? Адже саме бібліотеки зберігають і накопичують знання, саме у бібліотеках ви знайдете книги, журнали, диски, планшети - джерела інформації, необхідні для перевірки і підтвердження фактів.
До конкурсу запрошуються як бібліотеки так і окремі користувачі. На переможців чекають призи та відзнаки!

1 комментарий:

  1. Дорогие коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award. Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности в нашем блоге http://dytlibrarikorolevo.blogspot.com/Поздравляем с наградой! Успехов и признания читателей и коллег!

    ОтветитьУдалить