Приблизно кожна п`ята людина в Україні досягла похилого віку. Із кожним роком ця цифра збільшується. З виходом на пенсію вони гостріше відчувають свою ізольованість, їм бракує простого спілкування. Сьогодні бібліотека – це місце, куди літні люди бажають приходити, оскільки можуть провести там свій вільний час у цікавий і корисний спосіб.
Сьогодні, 17 жовтня 2017 року у відділі Економіки та новітніх технологій розпочали свої навчання сформовані нові три групи які будуть навчатися протягом місяця основам ПК.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZT57xtZj-Yi-SXE2UE5xgVLLJxNHWewOYK36tJgruqx89dK87-8LdIdvnQrdt4ZuiXkmy73ISad-g7Z_mLrTMN4a8LvCo5o1m8jZZejVy7bXH-FoUni0k89UvyGzWxrxjyetjPbFhO74/s320/14.jpg)
Незважаючи на вік, учасники тренінгів вирізняються ентузіазмом та наполегливістю. Крім того, такі тренінги є додатковим майданчиком для спілкування.
Активне життя на пенсії – запорука здоров’я і довголіття.