27 грудня 2013 року Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народний депутат України Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман ознайомилися з нововведеннями в роботі ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва та відвідали Вінницький РТЦ, де проходили навчання сільські бібліотекарі.
Общее·количество·просмотров·страницы
Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!
пятница, 29 ноября 2013 г.
Навчання в РТЦ
пятница, 15 ноября 2013 г.
Навчання основам комп'ютерної грамотності в рамках проекту "Університет третього віку "
Подписаться на:
Сообщения (Atom)