Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

четверг, 20 октября 2011 г.

Бібліотекарі ЦБС м. Вінниці у РТЦ


В тренінговому центрі з 17 жовтня 2011 року проходять тренінги для бібліотечних працівників ЦБС м. Вінниці за програмою модулю 2 «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці».
Відповідно до програми, бібліотекарі знайомляться з роллю Інтернету в глобалізації інформаційного простору, проблемами вільного доступу до інформації, специфікою надання доступу до Інтернету в публічній бібліотеці, формами і методами інформаційного обслуговування користувачів електронними ресурсами тощо.
Після тренінгу "Інформація органів влади для громадян у бібліотеці: пошук, доступ, консультування" учасники проявили зацікавленість щодо можливості створення у своїх бібліотеках Пунктів доступу громадян до офіційної інформації (ПДГ) і приєднанні до Мережі ПДГ, яка започаткувала свою роботу за проектом Української бібліотечної асоціації у межах грандової діяльності з Програмою сприяння Парламенту УкраїниІІ (ПСП ІІ)з 2009 року. 

9 комментариев:

 1. Дуже задоволені участю в роботі тренінгу.Це велика допомога в оволодінні новими методами інформаційного обслуговування користувачів.

  ОтветитьУдалить
 2. Тренінги змістовні,цікаві дуже багато нової інформації.Дякуємо. З нетерпінням чекаємо третій модуль.

  Тетяна,Людмила

  ОтветитьУдалить
 3. Під час тренінгових занять отримала багато нового досвіду.

  ОтветитьУдалить
 4. Ми вдячні за тренінг.Змістовна програма.

  ОтветитьУдалить
 5. Навчання в тренінговому центрі необхідні для покращення знань в роботі з комп"ютером та оволодінні нової інформації для роботи в інтернеті .
  Ольга.

  ОтветитьУдалить
 6. З17по21жовтня група бібліотечних працівників Вінницької міської ЦБС навчалась в тренінговому центріОУНБ ім.К.А.Тімірязева.За період навчання ми навчились користуватись пошуковими системами,складати звіти,створювати блог та ін.Дякуємо викладачам-тренерам за змістовні заняття.
  Ніна.

  ОтветитьУдалить
 7. Хочу висловити подяку організаторам і викладачам тренінгового центру за отримані знання і навички в оволодінні комп'ютером.
  Тетяна

  ОтветитьУдалить
 8. Спасибо большое все очень понравилось)))))))))

  ОтветитьУдалить
 9. Ми ще раз повчилися б! Матеріал дійсно необхідний і добре допомогає на практиці. Бажаємо з легкістю застосовувати набуті знання і отримувати задоволення від роботи!

  ОтветитьУдалить