Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва запрошує всіх охочих приєднатися до акції «Подаруй дитині частинку свого серця!», яка буде традиційно проходити з 1 по 15 грудня 2019 року.Метою акції є приготування святкових подарунків для вихованців Іванівської спеціалізованої ЗОШ Калинівського району до Дня святого Миколая, який відзначається 19 грудня. Це найбажаніший день у році для дітлахів, які вірять у диво і за традицією отримують подарунки.
Общее·количество·просмотров·страницы
Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!
пятница, 29 ноября 2019 г.
Подаруй дитині частинку свого серця
среда, 13 ноября 2019 г.
"Світ Інтернету для кожного"
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6h4Go7xjpX3NA_rgZTpwI9LHNpd2rfMaeKGhjiKR5CH6VUAPfLFsujUzY7JkA55DUFzJF1T4Ntr9C33ldhm0c4tgixLGT4z6OecVejmp-Z_9FeSPh5cjBc3Kz_dJlP4iIAWgHwGxHnYM/s320/77390656_2376450962478178_3513262030989557760_n.jpg)
13 листопада 2019 року на базі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва завершився останній в цьому році тренінг «Світ інтернету для кожного». Завдяки тренінгу ще кілька десятків вінницьких пенсіонерів перейшли з комп'ютером на “ТИ”. Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Людей поважного віку навчали корисних речей, починаючи з азів: як вмикати комп’ютер, користуватися мишкою, працювати в текстовій програмі Word, з папками та файлами, пошуку та копіювання необхідної інформації в мережі Інтернет. Заняття проводилися чотири рази на тиждень, протягом трьох тижнів.
Комп’ютерні тренінги є безкоштовними.
среда, 6 ноября 2019 г.
Підвищення кваліфікації працівників Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
Сьогодні, 06.11.2019р. у секторі Регіональний Тренінговий Центр ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (Соборна, 70, І поверх), пройшло заняття з підвищення кваліфікації для працівників відділу економіки та новітніх технологій на тему: Державні електронні сервіси - Публічна кадастрова карта України та її основні функції.
Навчання проводила завідуюча сектором "Регіональний тренінговий центр" Marina Semyk
Навчання проводила завідуюча сектором "Регіональний тренінговий центр" Marina Semyk
Подписаться на:
Сообщения (Atom)