![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6h4Go7xjpX3NA_rgZTpwI9LHNpd2rfMaeKGhjiKR5CH6VUAPfLFsujUzY7JkA55DUFzJF1T4Ntr9C33ldhm0c4tgixLGT4z6OecVejmp-Z_9FeSPh5cjBc3Kz_dJlP4iIAWgHwGxHnYM/s320/77390656_2376450962478178_3513262030989557760_n.jpg)
13 листопада 2019 року на базі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва завершився останній в цьому році тренінг «Світ інтернету для кожного». Завдяки тренінгу ще кілька десятків вінницьких пенсіонерів перейшли з комп'ютером на “ТИ”. Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Людей поважного віку навчали корисних речей, починаючи з азів: як вмикати комп’ютер, користуватися мишкою, працювати в текстовій програмі Word, з папками та файлами, пошуку та копіювання необхідної інформації в мережі Інтернет. Заняття проводилися чотири рази на тиждень, протягом трьох тижнів.
Комп’ютерні тренінги є безкоштовними.
Комментариев нет:
Отправить комментарий