Комп'ютерні тренінги для людей поважного віку починає відкривати "цікавинки" для наших початківців.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZ0DBwc73tWZ0OXMrUYoYnHLWPp2kP6YhFOaSsNF5x5U40RRFHhgJ6eiczI8BI376C2gFdQtlG02E3UVvWTLJ-XckBzTnxif9DKPLSYsrmWaVjWFkrEJvVG_lODJUSI9GsLwTTyA4trwc/s400/29426044_1680361588709556_7934708297016279040_n.jpg)
Учасники тренінгу мали змогу познайомитись із офіційним веб-сайитом Пенсійного Фонду України м. Вінниця, та веб- порталом електронних послуг Пенсійного Фонду України.
Олександра Дмитрівна навчила присутніх маленьким " таємницям" користування електронними сервісами Пенсійного Фонду України. Парадокс, але інтернет створює комфортні умови для свободи своїх громадян і це все законно, або самі громадяни створюють свободу вибору для себе на законних умовах.
Комментариев нет:
Отправить комментарий