Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

воскресенье, 18 июня 2017 г.

Зберігання даних на Google Диск

Будь-який вміст комп’ютера можна буде перенести на Google Диск.
  Сервіс зберігання даних Google Диск згодом матиме можливість зберігати резервну копію будь-якого вмісту на комп’ютері. Про це розповіли на офіційному блозі в Google.
  На Google Диск можна буде переносити вміст всього жорсткого диска за умови, що користувач матиме достатньо місця на хмарному сервісі зберігання даних.
Зазвичай кожному користувачеві безкоштовно надається 15 ГБ для зберігання даних у Gmail, Google Фото та на Google Диску, а щоб збільшити розмір самої «хмари», потрібно придбати спеціальну ліцензію.
  Функція резервного копіювання даних з комп’ютера стане доступною уже 28 червня 2017 року після виходу нової програми Backup and Sync, яке є останньою версією Google Диска для Mac/ПК.
  За словами розробників, ця функція буде орієнтована на корпоративних користувачів Google Диска, які збільшують його обсяги через платні підписки. Про таку додаткову функцію для копіювання даних просили користувачі файлообмінника Dropbox, проте компанія Google їх випередила.https://www.infa.ua/bud-yaky-j-vmist-komp-yutera-mozhna-bude-perenesty-na-google-dy-sk/

Комментариев нет:

Отправить комментарий