Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

вторник, 21 ноября 2017 г.

Тренінг "Світ Інтернету для кожного"

   Останнім часом люди похилого віку стикаються з незрозумілими новітніми технологіями, гаджетами та Інтернетом. Багато найважливіших сфер життя переходить в електронний формат. Як зробити життя літніх людей цікавішим й сучаснішим? Для людей похилого віку комп’ютер відкриває масу можливостей і може стати незамінним помічником у повсякденному житті.
   Сьогодні, 21 листопада 2017 року у відділі Економіки та новітніх технологій відбулося чергове відкриття нових груп комп'ютерних тренінгів «Світ Інтернету для кожного» для людей поважного віку. Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки.
  Комп'ютерні тренінги для пенсіонерів «Світ Інтернету для кожного» відкриють незвіданий світ з великою кількістю інформації. Заняття проходитимуть протягом місяця в Обласному Регіональному Тренінговому Центрі бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73). Ми навчаємо людей похилого віку основ комп’ютерної грамотності: як працювати з комп’ютером, як спілкуватися з дітьми, родичами та друзями, які проживають в Україні та за її межам, як знайти інформацію та дізнатись новини, що відбуваються в нашій країні та світі, як переглядати фільми та оплачувати комунальні послуги.
  Бажаємо нашим «студентам» натхнення та успіхів у навчанні. 

понедельник, 20 ноября 2017 г.

вторник, 14 ноября 2017 г.

Бібліотерапія

Бібліотерапія - це новий вид лікування різних хвороб, від депресії до нежитю. Лікування полягає у ретельно підібраних художніх творах. У Лондоні вже працюють спеціалісти, які радять відповідні тексти своїм пацієнтам. Новий вид нетрадиційної медицини популярний також у Сан-Паулу та Белграді. На початку 20ст. у Сполучених Штатах Америки запрацювала повноцінна літературна клініка.

понедельник, 13 ноября 2017 г.

Тренінг "Світ Інтернету для кожного"


Сьогодні бібліотека – це місце, куди літні читачі (і не тільки вони) бажають приходити, оскільки можуть провести там свій вільний час, поєднуючи приємне з корисним. Тут користувачі можуть реалізувати свої творчі амбіції, займатися хобі, на які не мали часу, коли працювали за фахом і мали численні обов’язки.
Один з пріоритетних напрямків ВІнницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва – створення нових можливостей, відкритого простору для спілкування, навчання та саморозвитку старшого покоління. 
Сьогодні, 13 листопада 2017 року у відділі Економіки та новітніх технологій відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам тренінгу “Світ Інтернету для кожного”. Протягом 3 тижнів наші “студенти” мали можливість познайомитися з основами роботи на персональному комп’ютері. У програмі курсу - вивчення текстових редакторів, створення та використання електронної скриньки, загальне орієнтування в Інтернет-просторі, реєстрація в скапі та соцмережах. 
Немолоді користувачі поспішали на заняття, як на побачення. Для них «бібліотека – це другий дім».
Вчитися ніколи не пізно, незалежно від віку та соціального статусу. Хтось із мудрих сказав: "Навіть якщо жити залишився один день - усе одно потрібно вчитися". Реальність не така фатальна й категорична — отож Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека рада усім відвідувачам, особливо літнього віку.
У похилому віці життя не закінчується,а навпаки-дає нові шанси й можливості!



четверг, 9 ноября 2017 г.

Поздоровлення до дня працівників культури та майстрів народного мистецтва


Шановні працівники культури та аматори народної творчості!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом!

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомити зі скарбами людської цивілізації.
Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу.
Невловимою невидимою силою ваша робота єднає всіх нас, допомагає зберегти індивідуальність і робить павлоградців несхожими на інших українців. Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашого міста.
Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

День української писемності та мови

Шановні друзі! 

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але ми впевнені, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

среда, 8 ноября 2017 г.

Найкращі українські розробки в сфері IT

Гадаєте, що в Україні нічого не розробляють? Час спростувати цей стереотип.
1. Танк ЕТ-1 компанії ELEKS

Цей танк розроблений для того, щоб зберегти життя солдатам. Його головні цілі – збільшувати людську ефективність і забезпечувати найвищу безпеку. Він здатний працювати в важкодоступних місцях, тому використовувати його можна як для військових, так і для невійськових цілей. Наприклад, він може стати в нагоді на сільськогосподарському полі.