Шановні друзі!
9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.
Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але ми впевнені, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoSxVEWP-j-qeK2bc0167y4V0rTHJptnk15V_mlKXHApqaw8UkgZqPTl8CiVrzJwPfahaeXg3LGT4pvycqEEkwFSYCOSIsPz2pJI70-Ii5ervWsJ5XRpdGn2VM02WymduWg31rk59ZLPA/s320/b189bb4009265bae537a8ca04be5f4fa.jpg)
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.
Комментариев нет:
Отправить комментарий