Сьогодні бібліотека – це місце, куди літні читачі (і не тільки вони) бажають приходити, оскільки можуть провести там свій вільний час, поєднуючи приємне з корисним. Тут користувачі можуть реалізувати свої творчі амбіції, займатися хобі, на які не мали часу, коли працювали за фахом і мали численні обов’язки.
Один з пріоритетних напрямків ВІнницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва – створення нових можливостей, відкритого простору для спілкування, навчання та саморозвитку старшого покоління.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLEYX7Y9z3cIaDLLJmQQjeAUCF9yu3lDg_kcU-zxOX-yJAyZJ-M1f-kLACVoIjOXyQDux2iQ6YJ7C6IR9_1P3JLWukWSJTsrk0ojhRo4Kj2bIOFThyphenhyphenHXyI22ssTK9kCcPjk-wYz6BVkW8/s320/23435073_1549288121816904_7229890264880486010_n.jpg)
Немолоді користувачі поспішали на заняття, як на побачення. Для них «бібліотека – це другий дім».
Вчитися ніколи не пізно, незалежно від віку та соціального статусу. Хтось із мудрих сказав: "Навіть якщо жити залишився один день - усе одно потрібно вчитися". Реальність не така фатальна й категорична — отож Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека рада усім відвідувачам, особливо літнього віку.
У похилому віці життя не закінчується,а навпаки-дає нові шанси й можливості!
Комментариев нет:
Отправить комментарий