Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

среда, 29 июня 2011 г.

Міжнародна Конференція Next Library 2011: враження учасниці - провідного бібліографа Юлії Кашпрук

Міжнародна Конференція Next Library 2011 відбулася 18-22 червня у м. Орхус (Данія), яке справедливо претендує стати культурним осередком Європи у 2017 році. Це була чудова нагода познайомитися з лідерами бібліотечної справи з метою подальшої співпраці, відвідати сучасні данські бібліотеки, що є інноваційними у забезпеченні послуг своїм численним користувачам, а також дослідити новітні технології удосконалення роботи бібліотекарів, взяти активну участь у різних семінарах, зокрема у заході “Community Engagement Cafe Session”, де була можливість стати ведучим разом з колегами з Польщі (Agnieszka Koszowska, Remigiusz Lis) та Індонезії (Triyono Prjosoesilo) при обговоренні питання “How has your library successfully engaged its community?”, поділитись бібліотечними проектами своєї бібліотеки (Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва (www.library.vn.ua).
306 учасників з 35 країн зустрілися разом, щоб обговорити такі ключові теми, як “Інновації, Демократія та Співпраця”, та дізнатися більше про бібліотечні системи та проекти, які успішно діють у бібліотеках світу, про шляхи їх впровадження у різних країнах, бібліотечний менеджмент та стратегії, а також поділитись власним досвідом та здобутками.
Щиро дякую Bill&Melinda Gates Foundation та представникам проекту “Глобальні бібліотеки” (директору ініціативи Деборі Джейкобс, Айрону Шмідту, Емі Гіпсон, Дерену Хернеру, Джесіці Дор та Шауні Хагров), а також усім бібліотечним працівникам Данії, які гостинно зустрічали нас, за унікальну можливість взяти участь у Конференції Next Library 2011, зустрітись з бібліотечними лідерами (Claudia Lux, Chu Shuqing, Jens Thorhauge), поділитись знаннями та здобути новий досвід, стати частиною великої бібліотечної родини.
More: www.nextlibrary.net or info@nextlibrary.net

Комментариев нет:

Отправить комментарий