Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

пятница, 5 августа 2011 г.

Лист Президенту УБА

Президенту
Української бібліотечної асоціації
Шевченко І.О.

Шановна Ірино Олександрівно !

Висловлюємо щиру вдячність Українській бібліотечній асоціації за активне всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи в Україні і забезпеченню права наших користувачів на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування. Ваша партнерська робота в реалізації проекту «Бібліоміст» заслуговує на окремі слова подяки, зокрема створення на базі обласної бібліотеки Регіонального тренінгового центру дало змогу нам підвищити свої професійні знання для використовування новітніх інформаційних технологій, для кращого обслуговування мешканців наших територіальних громад.
Ми, група учасників тренінгу, яка включає в себе працівників сільських, селищних та районних бібліотек з Муровано-Куриловецького, Томашпільського та Хмільницького районів, дякуємо Вам за змістовно розроблені програми Модулів за якими ми проходимо тренінги у Вінницькому РТЦ. Адже тренінг в рамках модуля №1 «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в мережі Інтернет для бібліотечних працівників» дав нам можливість пізнати основи комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернеті, зокрема набути навичок ефективного використання апаратних засобів та прикладних програм, розглянути головні етапи та тенденції розвитку світової мережі Інтернет, оволодіти основами навігації, навичками та вміннями інформаційного пошуку, електронного листування тощо.
Здобуті знання та навички будемо використовувати в щоденній практичній роботі. Завдяки програмі «Бібліоміст» наші бібліотеки матимуть можливість перетворитися на сучасні інформаційні центри, де мешканці зможуть отримати необхідну інформацію, не лише з друкованих видань (книг, газет, журналів), а й з мережі Інтернет, що дасть змогу підвищити ефективність, оперативність та якість обслуговування користувачів.
Отже, бажаємо Вам, шановна Ірино Олександрівно та активним членам Української бібліотечної асоціації оптимізму, здоров’я, великих творчих успіхів в громадській діяльності.З глибокою пошаною
бібліотечні працівники з Муровано-Куриловецького,
Томашпільського та Хмільницького районів - учасники тренінгу модуля №1.


5 серпня 2011р.

Комментариев нет:

Отправить комментарий