Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

пятница, 30 декабря 2011 г.

Відеоновини за 2011 рік


Відеоновини за 2011 рік
20 січня 2011 року

У Вінниці презентували бібліографічний покажчик "Подільський сміхотворець"
З нагоди 75-річчя від дня народження поета - гумориста Анатолія Гарматюка у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім. Тімірязєва був презентований бібліографічний покажчик Подільський сміхотворець».

Присвячений він життю і творчості видатного майстра сатири та гумору. Під час заходу, своїми спогадами про Анатолія Гарматюка, ділилися поет, прозаїк Василь Кобець, професор Вінницького державного педагогічного університету ім. Коцюбинського Анатолій Подолинний. Останній написав вступне слово до покажчика. На вечорі лунали гуморески Анатолія Гарматюка, які виконували артисти, а також учні Вінницьких шкіл. Завершив захід виступ хору ветеранів війни та праці «Добродар». Одну з пісень присвятили вдові поета - Ніні Гарматюк.
За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


17 січня 2011 року

Традиційні Стусівські читання пройшли в обласній бібліотеці імені Тімірязєва. Участь в заході взяли члени обласного літературно-мистецького об'єднання ім. В. Стуса, учнівська та студентська молодь, представники творчої інтелігенції та влади. Присутнім презентували ювілейний літературно-мистецький альманах «Стусове коло». Потім свої вірші декламували молоді поети, які входять до складу об'єднання, та студенти ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського.


17 січня 2011 року
Оригінальні композиції з природного матеріалу представлені в філії Обласної Бібліотеки ім. Тімірязєва
За iнформацiєю:Телеканал "Віта"


Комментариев нет:

Отправить комментарий