Учасники, по закінченню тренінгів в анкетах зауважили: "сподобалися практичні вправи, моделюючі та рольові ігри" (Супрун Н.), "вразила незвична форма навчання - тренінги та приємне спілкування" (Малай А.), "для мене дуже корисна інформація щодо написання проектів" (Гурак Л.), "зміст занять на 100% відповідам моїм інтересам" (Коваль О.), "користною для мене буде інформація про створення бібліотечної реклами, написання заявок на гранти" (Слободянюк О.), "під час перебування на тренінгах усі учасники здружилися, навчилися працювати в команді, допомагати один одному, бути доброзичливими та активними" (Глухманюк С.).
Общее·количество·просмотров·страницы
Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!
среда, 8 февраля 2012 г.
Модуль 3 для бібліотекарів з Могилів-Подільського та Тростянецького районів
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий