Усі створили електронні скриньки, здійснили листування, зареєструвалися в соціальних мережах, знайшли там друзів і відтепер зможуть сміливо користуватися ресурсам Інтернету.
Общее·количество·просмотров·страницы
Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!
пятница, 17 февраля 2012 г.
В РТЦ - група користувачів бібліотеки
Усі створили електронні скриньки, здійснили листування, зареєструвалися в соціальних мережах, знайшли там друзів і відтепер зможуть сміливо користуватися ресурсам Інтернету.
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий