![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKm3oJMv0z07Um4YJJR_bfok933V0V3U2NgA96RbV2jTdZpEWE_Q3UO6xICdlBFS85DWRpXNH66Z_cyI7h-TLpDNTGwGPHT_Ti8SDgW3bJU8ZVyfrh8XcHh95uA_FEepyzuoKXmKFzDNY/s200/DSCF7045.jpg)
Окрім програмних занять, учасники брали участь у тренінгу з електронного урядування (http://pdgvounb.blogspot.com/), які відбувалися в рамках проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування». Також мали змогу відвідувати соціокультурні заходи, що відбувалися у стінах бібліотеки, зокрема 23 квітня стали учасниками літературного вечора-пам’яті українського письменника А.Бортняка, за участю письменників Н.Ю. Гнатюк П.І. Осадчука, Т.В. Яковенко, А.М. Подолинного, В.П. Сторожук та інших.
Комментариев нет:
Отправить комментарий