![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiaLhXSL5XnRGwn_G0FldknadRR8kpTYb3mNB0Cnmn0ODAa6ct_SrdWjD2NZ_4hEvBQ-wj_5d06a5GTVzBX6FCOmIwyHimzJ7v7aWcm5q86JwgvDbfdSUVTmkkzj2UT6_Hf-XPyrZz5DG8/s200/DSCF7903.jpg)
В Україні стартував проект "Сучасний бібліотекар", реалізацію якого ініціювала програма "Бібліоміст". В рамках проекту організовано проведення навчань для ініціативних бібліотечних працівників країни.
У Вінниці, на базі ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, тренінги для бібліотекарів області проводить В.В. Лимар - кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних систем і технологій ВФЕУ.
Вітаю, колеги! Я також навчаюсь за програмою "Сучасний бібліотекар" на базі Рівненської ОУНБ.
ОтветитьУдалитьУспіху всім!!