![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvLKoJ0liTCAj1GQWyfW4tht-hn1409CBqzsB5Fg88GbvB-ZcUwQTkXPXscvDDcmlc0KQU89UffeV8uBMA6pkJQWNdAebioFyuXKaEXUHjskCloytyRYW-1mBBc-Y_QLp1ieJ88x28XR0/s320/29790213_1694007107345004_1255627851534054731_n.jpg)
Ще кілька десятків вінницьких пенсіонерів перейшли з комп'ютером на “ТИ” завдяки тренінгу «Світ інтернету для кожного» , в рамках якого нашою метою було головним призначенням - підтримати людей старшого віку, дати їм можливість отримати знання для адаптації в умовах сучасного суспільства. Протягом 3 тижнів тренери Регіонального Тренінгового Центру Алина Петрик та Марина Слободянюк Навчали людей старшого віку користуватись комп’ютерною технікою. Починали з найпростішого: дізналися, що таке комп’ютер; вчилися працювати з документами Microsoft Word; спілкуватися у соціальних мережах та скайпі, отримали знання про культуру віртуального спілкування (мережевий етикет); писали ділові та особисті листи за допомогою e-mail; шукали інформацію в мережі Інтернет, працювали з флешкою.
Вручення сертифікатів учасники тренінгу відзначили солодощами.
Нашим випускникам бажаємо успіхів, нескінченного ентузіазму, активної діяльності і міцного здоров’я.
Комментариев нет:
Отправить комментарий