![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbfbPN4cN7_kzFhc_mbmRN_M2PWZFQzVQluxxrer0EfNNgZLEwXU4Tx1otuoFtGGPF7bhyphenhyphenkvKV6EUx8-hnkil13uOAeIHpw2BIARrjIaixIv_-3wkIqlIUP5xnVTDjVBlAhaAA83dMKYc/s320/59717883_2142538219169755_1502838198223503360_n.jpg)
12 березня 2019 року у відділі Відділ економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім К. А. Тімірязєва відбувся черговий старт тренінгів «Світ Інтернету для кожного» для 3 груп.
Протягом 3-х тижнів у секторі Регіональний тренінговий центр - ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва «студенти» поважного віку з допомогою тренерів Marina Semyk та Алина Петрик (Алина Гуминская) будуть освоювати ПК.
Одним з головних завдань діяльності сектору «Регіональний тренінговий центр» є підтримка людей старшого віку та сприяння їм в освоєнні комп’ютерної грамотності.
Бажаємо успіхів у навчанні нашим «студентам»!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpvtzCFhsbp51nbZaWci6UsAOGFXLnCHRqCKAiYvjJvXPNztXzCYQxmfs7bzdO6RGN1SUlhWnEElBAKp-T8Doni818PLg_EnpGCoc74vVAbg7EfyTSmKm2k3h2VB90seJjc684KAawWOg/s320/53706665_2064725460284365_8761253162330882048_o.jpg)
Комментариев нет:
Отправить комментарий