І знову навчання для наших крутецьких студентів. З кожним днем все більше і більше охочих людей поважного віку бажають освоїти комп'ютерну грамотність. Сьогодні,18 жовтня 2021 року у секторі "Регіональний тренінговий центр" розпочався двотижневий тренінг "Комп'ютерна грамотність для людей поважного віку". Протягом всього навчання наші студенти будуть опановувати всі переваги такого звичного вже для нас комп'ютера.
Бажаємо успіхів
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png)
Тренер: Marina Semyk
#компютернаграмотність #безкоштовненавчання #тренінги #пенсіонери #людиповажноговіку #навчання
Комментариев нет:
Отправить комментарий