Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

пятница, 18 марта 2011 г.

Завершилися навчання бібліотекарів Тульчинщини


18 березня 2011 року завершилися тренінги для бібліотекарів Тульчинщини, які сумлінно відпрацювали програму Модулю 3, успішно пройшли підсумкове тестування. Протягом п'яти днів кожна з учасниць працювала над написанням проекту співпраці своєї бібліотеки з місцевими громадами, тому останній день став презентаційною платформою для представлення результатів. 
Усі представленні проекти  унікальні, добре обгрунтовані, репрезентували досить важливі для розвитку територіальних громад розробки, зокрема створення на базі бібліотеки ценру соціальної активності людей похилого віку, центру по наданню юридичних консультацій для найменш захищених категорій населення, арт-майстерні, консультаційного центру з профорієнтації молоді, вивченню іноземних мов,  впровадження такої нової бібліотечної послуги, як фотографування подій, які відбуваються на території села, видання книги з історії села, організація музею історії села та інші.

Сподіваємося, що практичні навики по  написанню проектів не будуть марними і в подальшій діяльності учасники тренінгу обов'язково візьмуть участь у конкурсах і зможуть реалізувати свої наміри на практиці.

1 комментарий:

  1. Професіонали в центрі викладають
    Усім тонкощам ПК залюбки навчають:
    Як на практиці знання примінити,
    Креативно мислити і нове творити...

    ОтветитьУдалить