Общее·количество·просмотров·страницы

Вітаємо прихільників Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України!

суббота, 19 мая 2012 г.

Святкуємо День Європи разом з бібліотекою!


19 травня 2012 року Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва активно приєдналася до відзначення Дня Європи.
У бібліотечному наметі та на інтерактивному майданчику, розташованому на території, що прилягає до бібліотеки, відбулися різноманітні заходи для мешканців та гостей міста. У наметі експонувалася книжкова виставка «Європа – це…», презентувалися періодичні видання бібліотеки, проводилися літературні вікторини, ігри, пропонувалося розгадати «Єврокросворд», помандрувати містами Європи, створити банер-квілт "Я європеєць тому, що.." тощо.
Про нові послуги бібліотеки, зокрема користування Інтернетом, відвідувачі намету могли дізнатися завдяки акції «Вивчай Європу on-line: разом з бібліотекою». Бібліотекарі запрошували усім бажаючим переглянути цікаві інтернет-ресурси з європейської тематики, в т.ч. й інтерактивні ігри. Було розповсюджено рекламну продукції бібліотеки та інформаційні флаєри.
Для дітей було організовано конкурс малюнків «Вінниця − європейське місто».
Учасники конкурсів, ігр, вікторин отримали в подарунок іміджеву продукцію програми «Бібліоміст», призи від Генерального Консульства Республіки Польща у м. Вінниці та можливість безкоштовно стати користувачами бібліотеки. Крім того, святковий настрій допомагала створювати команда бібліотечних працівників.

1 комментарий: