![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhokCG6sDPHcxE9aIlXFIVuAzWgT2AWCdptVz-6P8PLdIYcTYP5Np5_D36htcOH5DdljemlN1t1CQ7Z5SIe7OcDdIiucv1AwEK1oNki4G14j_WJlKS-oaeMWFlChGJLYCEyp8dxsD9vZbU/s200/DSCF6329.jpg)
По завершенню тренінгів поділилися своїми враженнями, зокрема: "отримала позитивні враження від занять у тренінговому центрі" (Кізлевич Г.), "у практичній діяльності буде корисна інформація, отримана на тренінгу, а саме питання фандрейзингової діяльності, адвокації, маркетинугу у бібліотеці"(Шевчук С.), "все буде корисне у моїй подальшій роботі" (Пташнік В.), "усе було доступно і зрозуміло" (Кузьменко Т.), "інформація про проектну та фандрейзингову діяльність буде корисна у моїй подальшій роботі" (Крива В.),"заняття у тренінговому центрі були змістовними, цікавими, необхідними у роботі" (Ковтун К.).
На згадку про перебування у тренінговому центрі, Галина Кізлевич залишила такі римовані рядки:
Як швидко дні оці пройшли!
Не легко з тренерами нам прощатись -
Ми будем новий Модуль "дожидатись"!
Ми стали ближчі, хоч були далекі -
Зустрінемось у вересні, на Дні бібліотеки!
Комментариев нет:
Отправить комментарий